Kosmetika

V příjemném a útulném prostředí se o vás postará naše kosmetička Eliška Talpová, zdravotní sestra, která ke své péči používá přírodní aromaterapeutickou certifikovanou kosmetiku Nobilis Tilia.

Důraz klade na čistou a volně dýchající pleť a na hluboce relaxační kvalifikovaně prováděnou masáž pleti obličeje, krku, dekoltu a šíje. Poradí vám s péčí a doporučí postup i vhodné přípravky.

V průběhu působení výživné masky se postará o vaše ruce, buďto masáží, či parafínovým zábalem.

Nabízené KOMPLETNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ sestává z vyčištění pleti dle typu (ultrazvukovou špachtlí, peelingem), úpravy obočí, eventuální depilace horního rtu, či brady, použití séra, či vitamínů, masky dle potřeby pleti a masáží speciálně namíchaným olejem.

Po kosmetickém ošetření můžete ještě zůstat na lůžku a dalších 30 minut relaxovat a nechat si NAMASÍROVAT chodidla a lýtka, ve spojení s reflexní bodovou masáží, či užívat si při INDICKÉ MASÁŽI HLAVY.

Dále můžete využít možnosti DEPILACE horkým voskemVýhodou je dlouhotrvající efekt hladké pokožky a při pravidelné depilaci intenzivní oslabování vlasových folikulů. Chloupky dorůstají nepravidelně a tím nevzniká "ježek", ale chloupky jsou stále jemnější a je jich méně a méně a každá další depilace je snesitelnější :)

Nyní nabízím nový způsob ošetření a omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu, rukou či jiných částí těla:

Metodu doporučuji klientkám s rozšířenými póry, drobnými jizvičkami, krupičkou, nepravidelnou pigmentací, mastnou pletí, lehkou formou akné a stárnoucí pletí.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních hlavic. Zároveň za pomoci vakua jsou odsávány nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Je to metoda nebolestivá a jemná.

Působením vakua a kombinací lymfatických a kosmetických tahů stimulujeme detoxikaci pokožky a samozřejmě její prokrvení.

Odstraněním povrchových vrstev pokožky se zlepšuje průnik účinných látek do kůže, čehož se samozřejmě efektivně využívá.

Dále se stimuluje kolagenní síť, zlepšuje textura pokožky. Podpoří se mikrocirkulace pokožky. Vyrovnávají se drobné vrásky, sjednocuje barva pleti, čistí póry a úspěšně se řeší problém lehčího akné.

Procedura trvá různě dlouho, dle počtu ošetřovaných částí. Na jiných částech těla většinou řeší problém strií, nebo jizev.

Po zákroku může být pleť lehce červená. Doporučuje se nevystavovat se následujících několik dní přímému slunečnímu záření. Nenanášet krémy na bázi AHA kyselin ani jiné peelingové metody.

Kůru je vhodné opakovat 4-8 krát v intervalu 2týnů. Dále již jako udržující jedenkrát za 1-3 měsíce.

Efekt pocítíte velmi brzy jako nádherně jemnou, prokrvenou a zdravě a mladistvě vypadající pleť.

Postup ošetření závisí na přání klientky, ale nejefektivnější je – očištění pleti, úprava obočí, potřebná depilace, lifting, nanesení séra ultrazvukem, či zapracování vitamínů, maska. Dle přání závěrečná masáž.

Mikrodermabraze a její kontraindikace: Rosacea (růžovka)

                                                       Zanícené akné

                                                       Větší množství rozšířených žilek

                                                       Herpes (opar)

                                                       Bradavice

                                                       Kožní infekce

                                                       Nediagnostikovaná léze

                                                       Predispozice ke keloidním jizvám, zvýšené pigmentaci

                                                       Diabetes    

 

 

BIOFÁZE:

Ozdravení a omlazení organizmu pomocí aktivace enzymů ...

Enzymy se v našem těle, včetně pokožky, podílí na všech životně důležitých biochemických pochodech. Jsou to látky, které umožňují život. Bez nich by neexistoval. Podílí se na procesech látkové výměny, na odstraňování starých a nefunkčních buněk, na detoxikaci, na obraně těla proti mikrobům, na hojení ran a zánětů a dalším. Na naší pleti způsobují známky předčasného stárnutí, tvorbu vrásek, ztrátu elasticity, zvýšenou citlivost, otoky, záněty, alergické projevy, nedostatečnou hydrataci apod.

Proto, abychom tím nejefektivnějším způsobem mohli pleti pomoci a aktivovat vlastní enzymy, které pleť přirozeně obsahuje (díky stárnutí a dalším vlivům jich je méně a jejich funkce je nedostatečná), jsou vyvinuta séra úžasných kompozic éterických olejů, které po smíchání s kyselinou mléčnou způsobí na pokožce tepelné změny a tím aktivují proces obnovy v rámci imunitního systému.

V praxi to vypadá následovně:

Začneme rituálním ošetřením zad, které vede k odbourání blokád a celkovému uvolnění. Aplikuji tři po sobě jdoucí séra (sérum rozmarýn - prokrví, sérum koriandr - uvolní a sérum tymián - ochladí) na energetický kanál mezi křížovou kostí a atlasem, lymfatické cesty a ramena a nakonec zahřívací skořicový zábal Termal. Zakryji a necháme působit v leže na zádech po celou dobu ošetření pleti obličeje.

Zde začnu klasickým očištěním a následnou aplikací dvou základních sér, které jemně a efektně vpracuji do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Sérum Geranium, které pleť zahřeje a po 10ti minutách sérum Tymián, které pleť schladí. Po dalších 10ti minutách aplikuji poslední sérum, které si společně vybereme na začátku a to buď jen dle vůně, která vám bude příjemná, či dle účinku a efektu, které sérum má ( sérum Bazalka, Šalvěj, Santal, Calendula, Levandule, Koriandr, Rozmarýn, Túje)

Po dalších 10ti minutách pokračuji maskou, ev.vitamíny a končím relaxační masáží.

Já používám profi séra, která budu ředit dle vašich dispozic, ale vy byste měly v ošetření pokračovat doma. Pro tuto možnost jsou míchána séra pro domácí užití, která je velmi jednoduché aplikovat každý den.

Efekt uvidíte velmi brzy a radost vám musí přinášet už jen myšlenka, že nevpravujete do pokožky nic nepřirozeného a cizího, ale že jen podporujete systém, který je potlačen, či zničen špatnou životosprávou, civilizačním tlakem, ovzduším, nervovým zatížením a dalšími negativními vlivy.

Celé ošetření trvá 90-120 minut.

 

MANUÁLNÍ LIFTING 

Manuální lifting je nový způsob omlazení pleti obličeje a krku, kde již po prvním ošetření dochází k jasně viditelné změně kvality i tvaru rysů tváře. Dochází k regeneraci a vypnutí pokožky, k jejímu prokrvení a urychlení metabolismu. 

Tato technika má úžasné výsledky, které potěší a zvednou sebevědomí každé ženě. 

Metoda je jemná a intenzivní a pracuje se speciální technikou tahů a tlaku. Ošetření doprovází hluboká relaxace a uvolnění, duševní harmonie a na konci svěží, zářivá a vyhlazená pleť, které se navrací vitalita a pevnost.

 

Manuální lifting je velmi žádaná neinvazivní metoda vyhlazení tváře, aniž by muselo být použito chirurgického zásahu. Byla také uznána plastickými chirurgy za velmi účinnou a efektní regenerační techniku (zvláště po obrně lícního nervu).

Manuální lifting je zbytečný pro mladé ženy se zdravou a vypnutou pokožkou.

Kontraindikace:

Onemocnění štítné žlázy

Jakékoli akutní kožní onemocnění (lupenka, silný výsev akné, atopický ekzém)

Virové či bakteriální onemocnění

Při zánětech obličejových nervů

Po chirurgických zásazích (aplikace botoxu, nití, kyseliny hyaluronové, atd)

 

ANTI AGE DE LUX OŠETŘENÍ 

 

Určeno především pro dámy se zralejší pletí a to proto, že toto ošetření má nesporné schopnosti a možnosti takovouto pleť dostat do skvělé kondice a dodat novou energii. A to vše stále přírodní cestou …

Je to ošetření luxusní za použití těch nejúčinnějších látek a jejich kombinací. Účinné oleje a bioaktivní látky podporují buněčnou obnovu a ochranu, bojují proti stárnutí, vypínají pleť, úžasně hydratují, rozjasňují a vypínají povadlé kontury pleti.

Kosmetické výrobky obsahují multifunkční steroidní komplex, který obnovuje hormonální rovnováhu pleti a tím ji viditelně omlazuje.

Celé ošetření je provázeno nádhernou vůní damašské růže, coby nejluxusnějšího éterické oleje.

V průběhu tohoto ošetření dostane vaše pleť velkou dávku výživných látek, vitamínů, sér a olejů.

Pro podporu a udržení mladistvého a zdravého vzhledu určitě doporučuji tyto výrobky používat i doma v denní péči.

        

 

Pro kompletní a přehlednější informace doporučuji mé stránky: www.saloneli.cz

 

Objednat se můžete telefonicky na čísle +420 603 24 00 22 nebo e-mailem na trinittes@seznam.cz

Ceník

Dárkový poukaz

Fotogalerie

Napište nám